ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ЗАМОК.УКР
Сучасні замки із секретами та зламостійкі двері. Сигналізації з датчиками та сейфи, які витримують пожежу. Що саме обрати для захисту квартири або офісу? Спецпроєкт "Бути першим" представляє — Центр безпеки ЗАМОК.УКР

Студентом він мріяв про власну автівку. Вчився на стаціонарі у Будівельній академії, паралельно працював та збирав гроші. Випадок звів Сергія Ковалевського з локмайстром (фахівець із замків та їх механізмів). І всі зароблені гроші Сергій витратив на дороговартісні інструменти для локмайстрів. Сьогодні Сергій Ковалевський — член Української Локмайстер Федерації. 10 років він займається темою безпеки. Продає сучасні замки та двері власної конструкції.
технології
Ключі з магнітними механізмами та замки з броненакладками. "Це серце надійних дверей", — пояснює Сергій Ковалевський. Майбутнє за електронними системами, які відчинятимуться смартфоном. І ніяких зв'язок ключів носити не доведеться. Зокрема зараз є "Майстер-система". Це один ключ на кілька дверей. Наприклад, для тамбура та вашої квартири. Але сусід, маючи такий самий ключ від тамбура, ваші двері відчинити не зможе, лише свої. У Німеччині подібні замки ставлять у всіх новобудовах. А в Україні цю технологію лише впроваджують.
"Є ще цікава система - це "система тещі", коли відчиняється один замок на вашій двері та відчиняються тамбурні двері. Якщо до вас раптово прийшла теща, то другий ваш замок своїм ключем вона не відчинить. У такому ключі вставлено спеціальні елементи. Вони різної висоти і виставлені у такий спосіб, що, наприклад, тамбурні двері та ваш нижній замок вони відчиняють, а вже верхній замок - ні. "Майстер-система" застосовується і в офісах. Наприклад, гендиректор може відчиняти будь-які замки і двері, а прибиральниця - тільки вхідні та підсобку. В офісних будівлях можна використовувати і замок з ручкою, у якій вбудовано механізм для зчитування відбитка пальця. Співробітник відчиняє вхідні двері за відбитком пальця, і відразу ж фіксується час його приходу на роботу. В такому механізмі можна запрограмувати і 50, і 100 відбитків пальців. Для підстраховки двері з таким замком можна відчиняти і механічним ключем. Наприклад, якщо сів акумулятор".

СЕРГІЙ КОВАЛЕВСЬКИЙ
засновник Центру безпеки ЗАМОК.УКР
Захищеними мають бути і двері, — додає локмайстер. У Дніпрі виготовляють двері за кресленням Сергія. На власні очі він бачив, що роблять із дверима злодії. Проаналізував тисячі крадіжок. У Центрі безпеки, про який ми розкажемо нижче, вам покажуть двері у розрізі. Щоб було зрозуміло, яка товщина сталі, утеплення та шумоізоляція. І наскільки надійна система замків.
Надійний захист від крадіїв
ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ЗАМОК.УКР
Продавати продукцію безпеки Сергій почав через інтернет. Каже, що його сайт ЗАМОК.УКР став уже впізнаваним брендом. Сучасні замки, сигналізації та сейфи надсилали навіть до Сполучених Штатів та Мексики. Замовляли їх наші колишні співвітчизники, — пояснює засновник. А так більшість продажів — в Україні та найближчих країнах. Давня мрія Сергія — showroom, справжній security hub. І наприкінці 2020 року мрія здійснилася. У центрі Дніпра, на вулиці Січових Стрільців, 19, відкрився Центр безпеки ЗАМОК.УКР.
«Я звернулася до Сергія. Він мене проконсультував — і тепер я знаю, які замки краще обрати. Хочу зробити своє житло безпечним. У нашому під'їзді оселилися асоціальні мешканці. І я замислилася про нові двері та надійні замки».

НАТАЛІ МАНЕВСЬКА
відвідувачка Центру безпеки ЗАМОК.УКР
Не треба забувати і про системи сповіщення як додатковий засіб безпеки, — кажуть фахівці. Сучасні сигналізації за бажанням можна підключити до охоронних агентств. А можна і не підключати. Вся інформація надходить на ваш смартфон. Тож, якщо спрацювала сигналізація, ви одразу це бачите і вже думаєте, що робити: викликати поліцію чи терміново їхати додому? Сучасні системи повідомляють і про пожежу. До речі, захистити цінні речі не тільки від крадіїв, а й від вогню можуть сейфи.
Надійні сейфи та сигналізація
«Споживач стає вибагливішим. Уся інформація зараз — у відритому доступі. Кожен може зайти в інтернет і почитати про новинки та секрети від виробників замків. До речі, а ви знаєте про нову фішку, пов'язану з коронавірусною темою? З'явилися дверні ручки зі спеціальним покриттям, яке вбиває бактерії».

ЄВГЕНІЙ СІПЛИВИЙ
регіональний менеджер імпортера продукції з безпеки
Відкриття магазину
АВАРІЙНЕ ВІДЧИНЕННЯ ЗАМКІВ ТА ДВЕРЕЙ
Локмайстер — це та людина, яка може допомогти терміново відчинити двері. Як у квартирі, так і в автівці, в офісі. Може, заклинило замок, може, дитина випадково зачинила двері та залишилася одна. "Ситуації бувають різні", — розказує Сергій Ковалевський. Він як член федерації локмайстрів постійно навчається, проходить атестацію та працює на законних підставах. "Головне моє завдання — відчинити замок обережно. Так, щоб дверима можна було користуватися й надалі", — підкреслює Сергій. Тож він створив ще й службу з аварійного відкриття замків.
Аварійне відчинення дверей
Контакти:
+38 050 456 10 05
+38 098 008 14 44
Замок.укр

Адреса:
Вулиця Січових стрільців,19
Дніпро