ЖК Bartolomeo Resort Town
Проєкт відомого іспанського архітектора. Місце біля самого Дніпра та сучасні технології будівництва. Спецпроєкт "Бути першим" представляє житловий комплекс Бартоломео Резорт Таун.

ІНФРАСТРУКТУРА
Bartolomeo Resort Town — це чотири багатоповерхневі вежі та амфітеатр на березі Дніпра. З панорамних вікон квартир відкриваються неймовірні пейзажі. Цей комплекс — проєкт відомого іспанського архітектора Рікардо Бофіла. Серед його робіт — термінал аеропорту у Барселоні та головний офіс Крістіан Діор у Парижі. До наших умов проєкт адаптували дніпровські архітектори. Забудовники запевняють, що в Україні немає нічого схожого.
«Зазвичай спочатку будують житло, а потім з'являється інфраструктура, або її частина. Ми пішли іншим шляхом. Ми першими спочатку реалізували всю інфраструктуру. Вона вже перевірена часом. Люди, виходячи зі своєї квартири, отримують усе, що тільки можна собі уявити»

ІЛЛЯ ШИНКАРЕНКО
генеральний директор Bartolomeo Resort Town
Одразу біля будинків — шість з половиною гектарів паркової зони. Тут — пляж, яхт-клуб та ресторанний комплекс. Усе, що потрібно для якісного відпочинку. У Bartolomeo Resort Town збудують і окрему зону, куди зможуть потрапляти лише жителі комплексу. Вона розташовуватиметься на даху стилобату і займатиме більше 12 000 квадратних метрів. Стилобат — це двоповерхова нижня частина будівлі. Сучасне архітектурне рішення, популярне у світі. На даху такого стилобату висадять зелені насадження та зроблять дитячий майданчик. А от у самому стилобаті вже готові сучасні парковки.
У 2021 році у Bartolomeo Resort Town розпочнеться будівництво величезного спа-центру з відкритим басейном та фітнесзоною, який не матиме аналогів не тільки у Дніпрі, а й в Україні. Планується також будівництво преміум-супермаркету, салону краси та багато іншого.
РІЗНОМАНІТТЯ ВИБОРУ
Дві вежі у Bartolomeo Resort Town мають 23 поверхи, ще дві — 29 поверхів. Можна придбати і квартири в амфітеатрі, що має 3 поверхи. Вибір квартир — різноманітний. Площа від 43 до 127 квадратних метрів. Планування — вільні. Мешканці самі можуть вирішити, скільки кімнат буде у їхній квартирі. Є житло базового рівня, з чистовою стяжкою, розведеною системою опалення та системами інженерії та пожежної безпеки. А також квартири вже з дизайнерським ремонтом.

ДЕНИС СЕДАКОВ
керівник офісу продажів Bartolomeo Resort Town
«В основному ми продаємо квартири після забудовника, тобто без ремонту. Але, в нас є варіанти квартири з дизайнерським ремонтом. З ремонтом і меблями, квартири вайт-бокс, тобто після ремонту без меблів. І можемо робити ремонт під замовника. Ми хочемо запропонувати клієнту максимально повний спектр»
Якщо спочатку в Bartolomeo Resort Town пропонували лише апартаменти, тепер тут можна придбати і квартири. Це означає, що мешканці зможуть отримати прописку. А ще сплачуватимуть менше за комунальні послуги.
ТЕХНОЛОГІЇ
«У нас реалізований на цей час унікальний вентильований фасад. Ми використовували 150 мм утеплювача, що більше, ніж потрібно за нормативами. У нас унікальні алюмінієві вікна бельгійського виробника. Це дозволить нам досягти мінімальних показників при споживанні електрики»

ІЛЛЯ ШИНКАРЕНКО
генеральний директор Bartolomeo Resort Town
Комплекс Bartolomeo Resort Town зводять за енергоефективними технологіями. Вікна у будинках зберігають тепло, а влітку не дозволяють будинку нагріватися. Для обігріву квартир на даху кожної вежі — власна котельня з німецьким обладнанням. Забудовники завіряють — жити у квартирах буде комфортно у будь-яку пору року. Попит на них зростає. Представництво центру продажів вирішили відкрити і в Києві.
Контакти:
+38 067 000 00 27
bartolomeo-town.com.ua

Адреса:
Набережна Перемоги, 7
Дніпро